basisoperator, praca na pelen etat, Pracownik produkcyjny, Praca, Szkolenie, operator maszyn, stawka, produkcija

Vacature Operator maszyn (szkolenie) in oostrum lb

3 ploegen - bij Cordstrap

Industrie Uitzendwerk 40 u/p.wk. 3 ploegen
Wat ga je doen?

Co bedziesz robic? Operator l Szkolenie BBL l Venray | Mozliwosci zwiazane z kariera

W firmie Cordstrap w Oostrum poszukujemy zmotywowanych kandydatów, którzy chca zostac przeszkoleni na operatora. Firma produkuje róznorodne produkty do zabezpieczania ladunków transportowych. Istnieje wiele mozliwosci rozwoju i przestrzeni na niezaleznosc.
Cordstrap to dzialajaca na skale miedzynarodowa firma produkcyjna w Oostrum (w poblizu Venray), która produkuje rózne rozwiazania do zabezpieczania ladunków transportowych. Na przyklad dostarczaja bezpieczniki transportowe i opony firmom z branzy chemicznej, budowlanej, logistycznej, portowej i przemyslowej. Oznacza to, ze zapewnia ochrone w transporcie zarówno kolejowym, jak i morskim, na drodze iw powietrzu.

Pracujesz w zespolach 2 lub 3 osobowych na wielu maszynach.
Jako operator jestes odpowiedzialny za:
 Przygotowanie prac produkcyjnych
 Uruchamianie i zatrzymywanie maszyny
 Monitorowanie procesu produkcyjnego i jakosci produktu
 Konwersja maszyny na inny produkt
 Konserwacja maszyn
 Sterowanie linia produkcyjna

Wat vragen wij?

O co prosimy?
  Znajomosc jezyka Holenderskiego
  Wlasen zakwaterowanie
  Doswiadczenie w srodowisku produkcyjnym
  elastyczne nastawienie
 Chetny do nauki

Jestes zainteresowany i chcialbys zostac przeszkolony na operatora? To aplikuj i skontaktujemy sie z toba jak najszybciej

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!