metaal, fulltime, Pools, staal, spuiter, beringe, staalbouw, airless

Vacature Opryskiwac in beringe

voor één van onze relaties
Industrie Uitzendwerk 40 (Fulltime)
Wat ga je doen?

Praca sklada sie glównie z:
 Odtluszczanie i napromieniowanie produktów
 Przyjmowanie odpowiednich preparatów, w tym maskowanie i w razie potrzeby szczotkowac
 Stosowanie warstw farby, zgodnie ze specyfikacja farby
 Sprawdzic jakosc, wykonujac wymagane pomiary (niska grubosc, temperatura, wilgotnosc itp.) & badanie
 W razie potrzeby w celu leczenia/aktualizacji produktów rozpylanych
 Opieka nad administracja (Dzienne logi) nalezacych do produktów/projektów
 Rozpylanie produktów z jedyny lub systemem multi Paint
 Dbanie o porzadek i czystosc w miejscu pracy
 Nalezy prawidlowo stosowac srodki ochrony osobistej
 Wykonywanie pierwszej linii konserwacyjnej malarza i narzedzi

Wat vragen wij?

 Minimalny poziom LBO
 Powinowactwo z konstrukcja stalowa
 Doswiadczenie co najmniej 5 lat w podobnej sytuacji i w przemysle
 Udzial
 Dokladnosc
 Zorientowane na jakosc
 Energiczny
 Elastyczny

Oferujemy:
 Naprzemienne dzialanie z wysokim poziomem odpowiedzialnosci i wyzwaniem
 Mila atmosfera pracy i koledzy w nieformalnej kulturze korporacyjnej
 Obrotu zgodnie z wynagrodzeniem i drugorzednymi warunkami pracy zgodnie z CAO
 Inspirujace srodowisko pracy z wymagajaca praca

jestes opryskiwaczem, którego szukamy? Nastepnie odpowiedziec bezposrednio na ten wakat w pieknej organizacji!

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Interesse in deze vacature?

employee_profile_picture Dawid Grosman Intercedent
Dawid Grosman
Intercedent

Venlo
Markt 18-19
5911 HD Venlo
 +31(0)77 351 61 32

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
Geen CV bij de hand?
Schrijf je dan in via een voorlopige inschrijving

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Akkoord Niet akkoord