Vacature Pracownik logistyki / Warehouse Employee in zaltbommel

3 ploeen - parttime - bij DHL Parcel Zaltbommel

Logistiek Uitzendwerk 30 u/p.wk. 3 ploeen
Wat ga je doen?

Wolne stanowisko | Sorter Pakietów | Pracownik Logistyki | Zaltbommel | Przesylka DHL | Pelny etat | SD Worx Rozwiazania kadrowe

Dla DHL Parcel w Zaltbommel szukamy Ciebie! Czy jako pracownik logistyki lubisz byc fizycznie zajety i czy posiadasz równiez wlasny transport? Wiec moze to ty jestes tym sortownikiem paczek, którego szukamy.

Jako sortownik paczek w DHL Parcel w Zaltbommel odgrywaja Panstwo wazna role w zapewnieniu, aby wszystkie paczki dotarly do wlasciwego miejsca. Wiesz lepiej niz ktokolwiek inny, jak utrzymac przeglad i kontrolowac caly proces, szczególnie w tym pracowitym okresie.

Prawdopodobnie nie umknelo waszej uwadze, ze duza czesc kraju jest teraz u siebie, co sprawia, ze teraz bardziej kuszace jest zamawianie wszystkich zakupów, które normalnie robimy w sklepach internetowych! Jestem pewna, ze zauwazyles, ze dostawa paczki trwa troche dluzej niz zwykle.
Zanim przesylka trafi do Twoich rak, mogla byc w naszych lokalizacjach przesylek DHL w Zaltbommel. W tej chwili wiele paczek jest sortowanych i wysylanych tutaj. Jest to mily proces, który obejmuje kilka czynnosci. Twoja przesylka musi zostac posortowana, dotrzec na wlasciwe miejsce i trafic do wlasciwej ciezarówki. Zespól sortowników paczek i kierowców wózków widlowych jest pod reka dzien i noc, aby zapewnic sprawny przebieg tego procesu.

Jako sortownik paczek bedziesz pracowal w systemie 3-zmianowym z godzinami pracy:
 Miedzy 06.00 a 15.00;
 Miedzy 17.00 a 02.00;
 Miedzy 21.00 a 06.00; W DHL Parcel w Zaltbommel oferujemy Panstwu jako sortownik paczek:
 Praca u najmilszego pracodawcy w logistyce;
 Zmiana uslug z ladnymi doplatami;
 Jesli dobrze funkcjonujesz, praca na dluzszy okres czasu z wystarczajacymi mozliwosciami rozwoju!
 Dodatek na podróz Wynagrodzenia i dodatki: Twoje wynagrodzenie brutto zalezy od zaplanowanych godzin pracy. Wynika to z faktu, ze w ciagu kilku godzin otrzymasz doplate za nieregularnosc. Jako pracownik logistyki otrzymujesz premie za nieregularnosc wraz z doplatami:
 miedzy 06.00 a 18.00 godz. 9.96 euro
 miedzy 18.00 a 20.00 11,21 euro
 miedzy 20.00 a 00.00 godz. 12,45 euro
 miedzy 00.00 a 06.00 godz. 12,95 euro

Wat vragen wij?

Z naszej strony oferujemy Ci :

  prace u jednego z najwiekszych pracodawcow w branzy logistycznej z mozliwoscia dalszego rozwoju przy dobrych wynikach w pracy;
 prace w systemie zmianowym z fajnymi dodatkami;
 mozliwosc pracy w pelnym ijak i niepelnym wymiarze godzin;
 prace w fajnym zespole ludzi w milej i przyjaznej atmosferze; Aby kwalifikowac sie do poracy przy sortowaniu paczek w DHL w Zaltbommel, musisz przedstawic document VOG (Certificate of Good Behaviour) i nie mozesz byc zarejestrowany w rejestrze ostrzegawczym sektora logistycznego.

Jestes osoba której szukamy? Kliknij na “sollicitieren “ lub wyslij do nas wiadomosc Whatsapp tel. 0612164155 ( w jezyku angielskim lub niderlandzkim) i kto wie, byc moze wkrótce bedziesz pracowac w DHL Parcel Zaltbommel!

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!