Vacature Pracownik logistyki zmiana wieczorna in beringe

Late dienst - bij DHL Supply Chain Netherlands BV

Logistiek Uitzendkracht 40 u/p.wk. (Fulltime) Late dienst
Functieomschrijving

Logistyka | DHL | Pełny etat | Pol etatu | Wieczorna zmiana

Czy chciałbyś pracować dla jednego z największych na świecie dostawców usług logistycznych? Więc czytaj dalej!

Jako Asystent ds. logistyki w DHL Supply Chain w Beringe będziesz wykonywać prace logistyczne w magazynie. Główne zadania polegają na kompletowaniu zamówień zgodnie z listą kompletacji w magazynie. Będziesz kierowany przez koordynatora i będziesz wykonywał pracę zgodnie z ustaloną procedurą roboczą. Pracujesz w zespole, ale potrafisz wykonywać swoje zadania samodzielnie, zgodnie z otrzymanymi instrukcjami.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-23:00 (możliwy jest również niepełny etat).

Dodatkowe zadania:

- Przygotowywanie zamówień do wysyłki; przepakowywanie, etykietowanie, naklejanie, plombowanie i ważenie

- Załadunek i rozładunek ciężarówek

- Przeprowadzanie kontroli towarów na podstawie list załadunkowych i rozładunkowych

- Rejestrowanie towarów przychodzących i wychodzących

- Utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Aanbod

- Od 15:00 do 19:00 € 11,15 brutto za godzinę

- Od 19:00 do 00:00 € 14,50 brutto za godzinę (w tym 130% dodatku zmianowego)

- Zwrot za podróży

- Możliwe nadgodziny płatne w wysokości 130 %

- Praca na długi okres

- Zróżnicowany, ale wesoły i nieformalny zespół

- Praca u jednego z największych na świecie dostawców usług logistycznych

- Możliwość pracy w poł etat godzin

Profiel en vaardigheden

- Mówisz po niderlandzku, angielsku i/lub polsku

- Możesz otrzymać VOG (Niekaralność)

- Masz niezależne podejście do pracy, jesteś dokładny i masz porządek w swojej pracy.

- Masz swój własny transport

- Doświadczenie logistyczne będzie dodatkowym atutem Przetłumaczono z

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!