Logistyka, caly etat

Vacature Pracownik Logistyki in beringe

32-40h a week. Dayshifts - bij DHL Supply Chain Netherlands BV

Logistiek Experience in logistics Knowledge of 40 u/p.wk. 32-40h a week. Dayshifts
Wat ga je doen?

W DHL Supply Chain w Beringe poszukujemy wszechstronnych pracowników magazynów Praca jest na pelny etat (od 32 do 40 godzin) w systemie zmianowym, tylko czasami bedziesz musial pracowac wieczorem. Do glównych zadan nalezy kompletacja i pakowanie przychodzacych zamówien zgodnie z instrukcjami i procedurami pracy. Pracujesz w zespole, ale potrafisz tez pracowac samodzielnie. Jezykiem urzedowym jest angielski.

Inne czynnosci zwiazane z praca:
  Przygotowywanie zamówien do wysylki lub przelewu: pakowanie, etykietowanie, oklejanie, plombowanie oraz ocena wagi zamówien.
  Zbieranie zamówien za pomoca skanera.
  Zaladunek i rozladunek ciezarówek i kontenerów za pomoca EPT lub ReachTruck.
  Sprawdzanie produktów i palet za pomoca raportów zaladunku i rozladunku.
  Rejestracja produktów przychodzacych i wychodzacych
  Utrzymywanie czystosci w miejscu pracy

Stawka godzinowa wynosi 10,77 € bruto i otrzymasz zwrot kosztów podrózy (maks. 7,12 € dziennie).

Wat vragen wij?

  Doswiadczenie w logistyce
  Znajomosc jezyka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego
  Preferowana znajomosc systemów zarzadzania magazynem
  Najlepiej, abys posiadal wazny certyfikat na wózek widlowy, zasieg lub OPT / EPT
  Jesli nie mieszkasz w promieniu 5 km od Beringe, musisz posiadac samochód
  Aby pracowac dla DHL, musisz byc w stanie uzyskac VOG i nie jestes zarejestrowany w sektorze logistycznym Warningregister.
  Musisz byc gotowy do pracy od poniedzialku do piatku w pelnym wymiarze godzin

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!

Akkoord Niet akkoord