venlo, systemie 3 zmianowym, Pracownik produkcji, Logistics

Vacature Pracownik Produkcji in venlo

voor één van onze relaties
Industrie Detacheren 3600 Systemie 4 zmianowym
Wat ga je doen?

Uwazasz za wyzwanie prace w duzym centrum dystrybucyjnym w Venlo? Bierzasz odpowiedzialnosc za swoja prace ?Lubisz pracowac w systemie zmianowym? To SDWorx poszukuje wlasnie Ciebie!

Dla Vistaprint w Venlo biuro pracy SDWorx poszukuje pracownikow produkcyjnych na dluzszy okres czasu.

Pracujac w VistaPrint oferujemy:
  Stawka € 11,43
  Praca w pelnym wymiarze 37:30 godz.tygodniowo (w sezonie istnieje mozliwosc wiecej godzin)
  Zwrot kosztow podrozy maksymalnie € 16,20 za kazdy przepracowany dzien

Pozatym otrzymasz bonusy za prace w roznych zmianach oraz za prace w weekendy.
  dodatek 25% extra za wszystkie przepracowane godziny pomiedzy 6.00-8.00 i miedzy 18.00-20.00
  Dodatek 50% extra za wszystkie przepracowane godziny przed 6.00 rano i po 20.00 wieczorem
  Dodatek 50% za wszystkie przepacowane godziny w soboty rano do godz.14.00
  Dodatek 75% za przepracowane godziny miedzy 0.00 i 6.00 w nocy z piatku na sobote i z niedzieli na poniedzialek.
  Dodatek 100% za wszystkie przepracowane godziny w sobote po godz.14.00ej oraz w niedziele
  Dodatek 125% za wszystkie nadgodziny od poniedzialku do piatku pomiedzy od 8.00 a 18.00 godz.

Zadania danej funkcji? Jako pracownik produkcji masz wzglad na caly proces produkcji w Vistaprint oraz za prawidlowe wykonanie nastepujacych zadan:
  Wydruki wizytowek,papieru do listow oraz inne wydruki
  zbieranie oraz pakowanie wydrukow
  przygotowanie paczek do wysylki
  pozostale czynnosci, takie jak np.:.pakowanie

Jezeli zdecydujesz sie na prace w Vistaprint musisz byc dostepny i gotowy na wspolprace 37:30 godz.tygodniowo w systemie 3 zmianowym.Kazdy tydzien w innej zmianie.,tylko w wyjatkowych sytuacja mozesz dostac dodatkowo dzien pracy.

Plan pracy dostaniesz tydzien wczesniej, pracujesz 37:30 godz.tygodniowo w 3 zmianach.
  zmiana poranna 06.00-14.00
  popoludnie 14.00-22.00
  nocka od 22.00-6.00

Wat vragen wij?

Co czyni cie dobrym pracownikiem? SDWorx poszukuje pracownikow produkcyjnych, ktorzy szybko umieja przejsc z jednej czynnosci do drugiej. Ponadto wazne jest, aby brac odpowiedzialnosc za swoja prace. Masz wysokie wymagania w stosunku do rezultatu wykonania swojej pracy i spelniasz nastepujace wymogi. Ty:
  znasz jezyk holenderski, angielski lub niemiecki
  jestes fizycznie w stanie wykonywac dluzej ciezka prace (schylanie sie, dzwiganie, duzo chodzenia i stanie)
  jestes w posiadaniu wlasnego transportu, np.: rower, motorower, lub auto (lokalizacja jest zle osiagalna publicznymi srodkami transportu podczas wszystkich godzin pracy)
  jestes chetny do pracy w systemie pieciozmianowym i nie jest dla ciebie problemem stawienie sie w pracy w weekend w przypadku naglego zlecenia
  jestes do dyspozycji 37:30 godzin w ciagu tygodnia
  jestes gotowy do pracy w chaotycznym i otoczeniu

Czas rozpoczecia pracy: Istnieje wiele terminow rozpoczecia pracy, w zaleznosci od tego od kiedy jestes dostepny.

Jestes osoba, ktorej szukamy i spelniasz powyzsze wymagania? Skontaktuj sie z nami! 077-3516132 lub wyslij maila na dawid.grosman@sdworx.com

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
Geen CV bij de hand?
Schrijf je dan in via een voorlopige inschrijving

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures
Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!

Akkoord Niet akkoord