Vacature Pracownik produkcji in tilburg

2-ploegen - bij DS Smith Packaging Tilburg B.V.

Industrie Uitzendkracht 40 u/p.wk. (Fulltime) 2-ploegen
Functieomschrijving

Dla tej wspaniałej firmy znajdującej się w strefie przemysłowej Loven w Tilburgu poszukujemy pracowników produkcyjnych! Na tym wymagającym stanowisku będziesz, wraz z kolegami, odpowiedzialny za montaż ręczny. Jako pracownik produkcji będziesz wykonywać różne zadania, takie jak składanie, klejenie, cięcie i sprawdzanie kartonu. W naszej organizacji doskonalenie jest jednym z priorytetów, co również będzie dla Państwa ważne. Z twoim zamiłowaniem do technologii, jesteś w stanie dostarczyć pracę poprawnie i na czas. Oczywiście będą pomagać w tym koledzy którzy także na stanowisku pracują.

  • Od poniedziałku do czwartku będziesz pracować od 07:00 do 16:00 lub od 16:00 do 01:00
  • W piątek pracujesz od 07:00 do 13:30 lub od 13:30 do 20:00
Aanbod
  • Konkurencyjne wynagrodzenie pomiędzy 11,22 a 12,63 euro brutto za godzinę.

  • Praca w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany z 15% dopłatą
  • Zwrot kosztów podróży
  • Możliwość stałego zatrudnienia

Profiel en vaardigheden

  • Doświadczenie w pracy w środowisku produkcyjnym

  • Pełny etat dostępny w systemie dwuzmianowym
  • Możesz pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie
  • Mieszkasz w okolicach Tilburga
  • Jesteś dokładny i chętny do wykonywania pracy fizycznej

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!