Vacature Pracownik Produkcji in venlo

3-ploegen - bij Vistaprint BV

Industrie Uitzendkracht 40 u/p.wk. (Fulltime) 3-ploegen
Functieomschrijving

Czy potrafisz mówić w język holenderskim,  angielskim lub niemieckim? Chcesz poszerzyć swoje horyzonty w produkcji i logistyce? Mieszkasz w Venlo lub w okolicach? W takim razie SD Worx Venlo szuka właśnie Ciebie!

Dla Vistaprint poszukujemy zmotywowanych osób, które są chętne do pracy na 3 zmiany. Oprócz dobrego wynagrodzenia otrzymasz dobry dodatek za pracę zmianową. Firma ta jest dużym przedsiębiorstwem poligraficznym, które wykonuje nadruki na kubkach, długopisach, czapkach, koszulkach, ale także banerach, pocztówkach i kartkach okolicznościowych. W tej firmie jest wiele różnych stanowisk. Dlatego właśnie zawsze znajdzie się dla Ciebie dobre miejsce!

Twoje dni robocze trwają od poniedziałku do niedzieli.

Godziny pracy: 37,5 godziny tygodniowo w systemie trzyzmianowym;

  • Zmiana poranna: od godziny 6.00 do 14.00,
  • Zmiana popołudniowa: od 14:00 do 22:00,
  • Nocna zmiana: od 22.00 do 6.00.

Aanbod

Co oferujemy my?

  • Prace jako pracownik produkcji lub pracownik magazynu
  • Wynagrodzenie brutto w wysokości €12,33 za godzinę (bez premii zmianowej)
  • Dodatek zmianowy zależny od zmiany w której pracujesz
  • Dodatek za nadgodziny
  • Minimalny dodatek w soboty 50%, po godzinie 14:00 w soboty do niedzieli dodatek 100% extra!
  • Dodatek za podróż €0,19 za km (pierwsze 10 km €0,10 za km) - na podstawie podróży własnym samochodem, z maksymalną kwotą €19,80 na dzień

Profiel en vaardigheden

Kim jesteś ty?

  • Dobrze rozmawiasz w język niderlandzki,, angielskim bądź niemieckim
  • Jesteś fizycznie zdolny do wykonywania długotrwałej ciężkiej pracy (schylanie się, podnoszenie, dużo chodzenia i stania)
  • Gotowość do pracy w systemie pięciozmianowym
  • Gotowość do pracy w weekendy. Otrzymasz dodatek za pracę w systemie zmianowym!
  • Umiesz pracować w szybkim tempie
  • Dyspozycyjność 37,5 godziny tygodniowo
  • Jesteś gotowy do pracy w weekendy w nagłych przypadkach
  • Posiadasz własny środek transportu, np. rower, skuter lub samochód

Jesteś  zainteresowany lub masz jakieś pytania? Zapraszam do kontaktu ze mną!

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!