Vacature Pracownik produkcji in deurne

Dagdienst - voor één van onze relaties

Industrie Uitzendkracht 40 u/p.wk. (Fulltime) Dagdienst
Functieomschrijving

Pracownik produkcji | Deurne| zmiana dzienna | 40 godzin tygodniowo

Czy chciałbyś przyczynić się do tego, aby świat stał się bardziej zrównoważony i czy masz dwie prawe ręce? Czytaj dalej!

Dla bardzo rozwijającej się firmy w Deurne szukamy pracowników produkcji. Ta firma rozwija i produkuje elektryczne autobusy. Jako pracownik produkcji jesteś odpowiedzialny  za wykonanie i montaż podstawowych części i szkieletu autobusów. Będziesz obsługiwać maszyny, w których kompozyt i pianka są wtłaczane do formy, a po utwardzeniu powstaje mocny i lekki produkt. Następnie wykonuje się produkt na wymiar i montuje ramę na podstawie instrukcji pracy. Wspólnie z kolegami dopilnujesz, aby wszystkie części zostały sklejone i zabezpieczone we właściwym miejscu.

Pracujesz na pełen etat w dziennej zmianie w godzinach 08.00 do 16.30. Firma zamierza produkować coraz to nowsze typy autobusów elektrycznych i a to jest właśnie miejsce dla Ciebie! Jest więc wiele miejsca na pomysły i możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z firmą.

Twoje zajęcia w pracy:

  • Obsługa i konserwacja maszyn i form
  • Przycinanie części na wymiar
  • Montowanie I klejenie części zgodnie z instrukcjami roboczymi
  • Zastosowanie się and metodami pracy, używanymi narzędziami I układem warsztatu

Co oferujemy my?

  • Solaris pomiędzy  €2.300 i €2.600 brutto na miesiąc
  • Praca na dłuższy etat w pełnym zakresie godzin
  • Szansa na bezpośredni kontrakt
  • Zwroty za transport

Profiel en vaardigheden

Co wymagamy?

  • Doświadczenie w produkcji lub motywacja do nauki
  • Znajomość języka niderlandzkiego i/lub angielskiego

Jesteś zainteresowany?

I chcesz wiedziec wiecej?  Wyślij nam wiadomość za pośrednictwem aplikacji  WhatsApp lub złóż aplikację bezpośrednio za pomocą przycisku!

Bel voor meer informatie

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!