Vacature produkcja in venlo

bij Vistaprint/Cimpress

Industrie Uitzendkracht 36.5 u/p.wk. (Fulltime)
Functieomschrijving

Uwazasz za wyzwanie prace w duzym centrum dystrybucyjnym w Venlo?Lubisz pracowac w systemie zmianowym? To SDWorx poszukuje wlasnie Ciebie! Dla Vistaprint w Venlo biuro pracy SDWorx poszukuje pracowników produkcyjnych na dluzszy okres czasu.

  • Pracujac w VistaPrint oferujemy: Wynagrodzenie € 12,09
  • Praca w pelnym wymiarze 37:30 godz. Tygodniowo (w sezonie istnieje mozliwosc wiecej godzin)
  • Zwrot kosztów podrozy maksymalnie € 16,20 za kazdy przepracowany dzien.
  • Zadania danej funkcji? Jako pracownik produkcji masz wzglad na caly proces produkcji w Vistaprint oraz za prawidlowe wykonanie nastepujacych zadan: Wydruki wizytowek,papieru do listow oraz inne wydruki zbieranie oraz pakowanie wydruków  przygotowanie paczek do wysylki  pozostale czynnosci, takie jak np.:.pakowanie
  • Jezeli zdecydujesz sie na prace w Vistaprint musisz byc dostepny i gotowy na wspólprace 37:30 godz. Tygodniowo w systemie 3 zmianowym. Kazdy tydzien w innej zmianie., tylko w wyjatkowych sytuacja mozesz dostac dodatkowo dzien pracy. Plan pracy dostaniesz tydzien wczesniej, pracujesz 37:30 godz. Tygodniowo w 3 zmianach.  zmiana poranna 06.00-14.00  popoludnie 14.00-22.00  nocka od 22.00-6.00

Profiel en vaardigheden

Co czyni cie dobrym pracownikiem? SDWorx poszukuje pracowników produkcyjnych, którzy szybko umieja przejsc z jednej czynnosci do drugiej. Ponadto wazne jest, aby brac odpowiedzialnosc za swoja prace. Masz wysokie wymagania w stosunku do rezultatu wykonania swojej pracy i spelniasz nastepujace wymogi. Ty:  jestes fizycznie w stanie wykonywac dluzej ciezka prace (schylanie sie, dzwiganie, duzo chodzenia i stanie) jestes w posiadaniu wlasnego transportu,  jestes chetny do pracy w systemie na 3 zmiany  jestes do dyspozycji 37:30 godzin w ciagu tygodnia  jestes gotowy do pracy w chaotycznym i otoczeniu  Czas rozpoczecia pracy: Istnieje wiele terminów rozpoczecia pracy, w zaleznosci od tego od kiedy jestes dostepny. Jestes osoba, której szukamy i spelniasz powyzsze wymagania? Skontaktuj sie z nami! 077-3516132 lub wyslij maila na dawid.grosman@sdworx.com

Stel je vraag

Bel voor meer informatie

Interesse in deze vacature?

employee_profile_picture Dawid Grosman Consultant
Dawid Grosman
Consultant

Venlo
Markt 18-19
5911 HD Venlo
 +31 77 351 61 32

Je C.V. wordt verwerkt...
Upload je CV om direct op deze vacature te reageren.
óf via het reguliere formulier solliciteren
Sollicitatieformulier

Je kunt direct je C.V. uploaden om in te schrijven
óf via het reguliere formulier inschrijven   Inschrijfformulier

Vacature Alert

Maak een vacature Alert aan en bevestig deze via de link die we je mailen. Wekelijks kijken we of er nieuwe vacatures zijn die voldoen aan jouw zoekcriteria. Indien dat het geval is, ontvang jij een mail met daarin de vacatures.

Wij wensen je veel succes met het vinden van je nieuwe job!